Kontakta oss

Kundcenter

Telefon: 0431 - 43 60 00
E-post: info@angelholmshem.se
Öppet: Måndag kl. 9.00 - 18.00
Tisdag - torsdag kl. 9.00 - 16.00
Fredag kl.9.00-12.30
Lunchstängt mellan kl.12.00-13.00

Felanmälan

Gör en felanmälan dygnet runt på Mina Sidor på hemsidan. Du kan också ringa 0431 - 43 60 00. 

Felanmälan via telefon är öppen:
Måndag kl. 9.00-18.00
Tisdag - Torsdag kl. 9.00-16.00
Fredag kl. 9.00-12.30
Lunchstängt mellan kl.12.00-13.00

Vid akuta fel

Under kvällar och helger ring vår jourtelefon 0431 - 150 40.
(Gäller endast om du har ett akut fel eller om någon av dina grannar stör kraftigt).

   

Rebecca Winberg
Kundvärd
0431 - 43 60 17
rebecca.winberg@
angelholmshem.se

Stefan Persson
Kundvärd
0431 - 43 60 20
stefan.persson@
angelholmshem.se

Pernilla Hansson
Kundvärd
0431 - 43 60 18
pernilla.hansson@
angelholmshem.se

 

Jenny Schiött
Kundvärd
0431 - 43 60 19
jenny.schiott@
angelholmshem.se

 

Centrum

Besöksadress: Nybrovägen 9

För dig som bor  Garvaregatan, Norra Sockerbruksgatan, Sockerbruksgatan och Sven Brocks gata.

Therese

Therese Landwehr
Kvartersvärd
0431 - 43 60 24
therese.landwehr@angelholmshem.se

Oliver Kvist

Oliver Kvist
Fastighetstekniker
0431 - 43 60 44
oliver.kvist@angelholmshem.se

 

Hjärnarp, Munka Ljungby och Össjö

Besöksadress:
Östra Storgatan 49

För dig som bor på något av våra kvarter i Hjärnarp, Munka Ljungby, eller Össjö. 

Niclas G

Niclas Gullerstedt
Kvartersvärd
0431 - 43 60 26
niclas.gullerstedt@
angelholmshem.se

Dainius Aniulis
Fastighetstekniker
0431 - 43 60 38
dainius.aniulis@angelholmshem.se

Kulltorp & Strövelstorp

Besöksadress:
Kulltorpsvägen 3

För dig som bor på något av våra kvarter i Strövelstorp eller på Kulltorp. 

Mathias

Mathias Neuchel
Kvartersvärd
0431 - 43 60 25
mathias.neuchel@angelholmshem.se

Robin Ängelholshem5613

Robin Rosvall
Fastighetstekniker
0431 - 43 60 39
robin.rosvall@angelholmshem.se

Nya Saftstationen & Wigral

Besöksadress: Nybrovägen 9

För dig som bor på Charkuterigatan, Dobelegatan, Industrigatan, Nybrovägen, och Storgatan 63 - 81.

Frida

Frida Raeburn
Kvartersvärd
0431 - 43 60 27
frida.raeburn@angelholmshem.se

 

Anders Söderberg
Fastighetstekniker
0431 - 43 60 32
anders.söderberg@angelholmshem.se


Papegojan, Akkas gränd & Rosentäppan 

Besöksadress:
Transtigen 27

För dig som bor på Akkas gränd, Papegojan och Thulingatan. 

 

Vakant
Kvartersvärd
0431 - 43 60 00
info@angelholmshem.se

Björn Schröder
Fastighetstekniker
0431 - 43 60 34
bjorn.schroder@angelholmshem.se

Rebbelberga

Besöksadress: 
Heimdallgatan 1

För dig som bor på Heimdallgatan, Krukmakargatan, Storgatan 104, Västanvindsgatan. 

Victor Ängelholmshem5718

Victor Sandberg
Kvartersvärd
0431 - 43 60 28
victor.sandberg@angelholmshem.se

Orhan Peci
Fastighetstekniker
0431 - 43 60 35
orhan.peci@angelholmshem.se

Villan

Besöksadress: 
Åsbogatan 36

För dig som bor på något av våra kvarter på Villan.

Anna

Anna Gullberg
Vikarierande kvartersvärd
0431 - 43 60 21
anna.gullberg@angelholmshem.se

Roger

Roger Nilsson
Fastighetstekniker
0431 - 43 60 36
roger.nilsson@angelholmshem.se

Ronny Johansson
Utemiljövärd
0431 - 43 60 23

Anna Visala
Trädgårdsingenjör
0431 - 43 61 04

Mats

Mats Nilsson
VD
0431 - 43 60 02

Marie H

Marie Hoff
Bostadschef
0431 - 43 60 06

Caroline

Caroline Benson
Kommunikationsansvarig
0431 - 43 60 29

Daniel Frisk

Daniel Nilsson
Ekonomichef
0431 - 43 60 03

Mikael

Mikael Svensson
Bostadschef
0431 - 43 60 45

 

Joakim Ohlsson
HR-chef
0431 - 43 60 99

Maria

Maria Bertilsson
Kund- och uthyrningschef
0431 - 43 60 16